Cena IOTA

Czynniki, które wpływają na cenę IOTA są takie same jak te, które wpływają na ceny walut kryptograficznych opartych na łańcuchach blokowych. IOTA jest walutą cyfrową zorientowaną na usługi, więc jednym z czynników, które mogą wpływać na jej cenę jest współpraca z korporacjami. Na przykład, IOTA wzrosła o 90%, gdy media uznały, że IOTA współpracowała z kluczowymi graczami w branży. Wartość ta spadła o 15% po ogłoszeniu, że Microsoft i IOTA wyjaśniły, że nie tworzą bezpośredniego partnerstwa. 

Innym czynnikiem, który wpływa na cenę kryptowaluty jest szum medialny i uwaga. Waluty cyfrowe, które zawsze pojawiają się w wiadomościach, mają nagły wzrost cen. Perspektywy cenowe IOTA w perspektywie krótkoterminowej są zmienne, co jest zrozumiałe, ponieważ rynek kryptograficzny jest całkiem nowy i niestabilny. Długoterminowe perspektywy cenowe dla IOTA zależą od przyszłości IoT. 

Jeśli w przyszłości urządzenia IoT staną się bardziej powszechne, IOTA odnotuje gwałtowny wzrost cen, ponieważ ułatwi to transakcje pomiędzy maszynami dla tych urządzeń. Przeciwnie, jeśli IoT się nie uda, może się zdarzyć inaczej. Sprawdź prąd iota to usd .

Sentyment rynkowy 

Niektórzy eksperci uważają, że IOTA odniesie sukces, podczas gdy inni wyrazili swoje wątpliwości. Na przykład recenzji MIT Technology, który uważał, że IOTA może przewyższać BTC. MIT Media Lab twierdziło jednak, że wiele punktów w artykule recenzji autorstwa MIT Technology na temat IOTA było albo mylących, albo błędnych. Należy zauważyć, że MIT Media Lab już wcześniej krytykowało IOTA. 

IOTA MIOTA | techtank.news

Kod IOTA miał słabe punkty. Mimo, że luki zostały naprawione, zespół MIT skrytykował IOTA za to, że uruchomił ich kryptonim. Większość systemów przechodzi lata testów przed ich uruchomieniem, ale IOTA tego nie zrobiła. 

Pomimo krytyki ze strony wielu deweloperów i ekspertów z innych walut cyfrowych, IOTA zyskała zainteresowanie i wsparcie innych sektorów. IOTA nawiązała współpracę z wieloma firmami w celu rozwoju rynku danych. 

Jak kupić IOTA

Możesz kupić IOTA poprzez wymianę. Takie podejście wiąże się z ryzykiem, więc trzeba też przeprowadzić pewne badania. Zamierzasz wykorzystać walutę fiat do zakupu kryptowaluty i przechowywać tokeny w swoim wirtualnym portfelu. Niektóre z najbardziej renomowanych giełd są następujące: 

  • Binance – Binance oferuje główne monety i mniejsze kryptowaluty. Posiada minimalne opłaty za wypłatę i opłatę transakcyjną w wysokości 0,1%. 
  • Coinbase – Coinbase pozwala na zakup BTC i wymianę na IOTA. Posiada przyjazny interfejs użytkownika oraz konkurencyjną stawkę opłat. Jeśli kupujesz Bitcoin używając karty debetowej lub kredytowej, musisz zapłacić 3,99% opłaty. Większość przelewów bankowych wiąże się z opłatą 1.49%. Coinbase wymaga podania adresu i dowodu tożsamości przy rejestracji. 
  • LocalBitcoins – LocalBitcoins to dobry wybór jeśli nie chcesz ujawniać swojej tożsamości. Możesz kupić BTC używając prawie każdej waluty. LocalBitcoins ma funkcję recenzji, więc używaj jej, aby uniknąć bycia oszukiwanym przez osoby bez skrupułów. 

Powinieneś również rozważyć handel kontraktami na różnice kursowe lub CFD. Poszukuj regulowanego brokera, ponieważ przestrzega on surowych standardów. Weź pod uwagę opłaty za nocleg, narzędzia zarządzania ryzykiem i prowizje, które są zawarte w ich ofercie. 

Kiedy handlujesz kontraktami CFD, będziesz zarabiać lub tracić pieniądze w zależności od zmian na rynku. Pozwala to na korzystanie z IOTA bez konieczności posiadania tokenu. Ponieważ na rynku jest wielu brokerów, powinieneś być ostrożny z wyborem. Obejrzyj dokładnie stronę przed dokonaniem zakupu na jednej platformie.