Mem Dogecoin, Ale Wow Normalnie!

Kiedy przedszkolanka zrobiła zdjęcie psu Shiba Inu uratowanemu ze schroniska, nie miała pojęcia że zrobione przez nią zdjęcie stanie się znanym memem internetowym, a później i symbolem czegoś fajnego i genialnego.

File:Doge homemade meme.jpg - Wikipedia

Gdyby nie dobroć tej przedszkolanki, Shiba Inu nie podbił by serc tylu osób. Adoptując i otaczając opieką uroczego psa, pozwoliła mu powrócić do swego normalnego zachowania, wesołego a zarazem i nieco powściągliwego.  

Jeśli przyjrzeć się bliżej memowi Dogecoin, Shiba Inu wygląda jakby się uśmiechał, i najwyraźniej pies ten myśli o czymś, o czym wie tylko on. Mina ta sprawiła, że wiele osób zastanawiało się, co psu chodziło po głowie.

Scenariusz ten podsunął jakoś ludziom pomysł interpretacji możliwych myśli psa. Dowcipne osoby wklejały kolorowe słowa na zdjęcie, aby słowa te sprawiały wrażenie myśli psa.


Słowa te wyrażane są w sposób niegramatyczny. Napotkać można hasła takie, jak “wow”, “ale wow” czy “boi bardzo” i wiele innych, w zależności od tego, co kto w danym momencie odczuwał i pragnął wyrazić.

Ów mem internetowy doprowadził do narodzin Dogecoin, jego twórcy chcieli cyfrowej waluty, która spodobałaby się wielu osobom dzięki swej wesołości i jowialności, a dzięki uroczemu symbolowi Dogecoina przyciągnął on bardzo aktywną i pomocną społeczność użytkowników zwaną Shibes.

Właśnie ta społeczność odróżnia Dogecoin od innych walut cyfrowych, gdyż Shibes znani są ze swej hojności, innowacyjności, pasji i bardzo aktywnego wspierania moon Dogecoin.

Mining DOGE Dogecoin | Dogecoin is mined ensuring transactio… | Flickr

W przeszłości Shibes stali na czele kampanii, które pomogły dwuosobowej drużynie bobslejowej rywalizować w ważnym wydarzeniu sportowym, zbierali pieniądze na czystą wodę i sponsorowali kierowcę zawodowego w wyścigach. Tak naprawdę to założono Fundację Dogecoin w celu zachęcania osób z różnych środowisk do dzielenia i szerzenia magii tego uwielbianego coina poprzez dobroczynność, dobrą wolę i działania promocyjne.

Na mediach społecznościowych, gdzie owa oddana społeczność rozkwita, Shibes stale szukają sposobów na wydanie Dogecoins, wykorzystując te zabawne coiny jako napiwki za zabawne bądź przydatne posty. Społeczność stale promuje moon Dogecoin prosząc firmy o przyjmowanie go jako metody płatności za otrzymywane usługi. Jak dotąd działania te w większości udają się Shibes. 


To właśnie dzięki Shibes Dogecoin jest taki wyjątkowy. Wesoły i dobroduszny wizerunek memu Dogecoin mógł dać temu początek, lecz to właśnie ludzie stojący za Dogecoin sprawiają, że altcoin ten jest wciąż na czasie i uwielbiany przez wiele osób z całego świata.

Jeśli ciekawi Cię temat kryptowalut, Dogecoin będzie dla Ciebie idealny, poza uroczym logo, ta waluta cyfrowa cały czas zmienia się na lepsze.  Zobaczysz, jaka solidarna jest jego przyjazna, pomocna społeczność.  To Ci dopiero wow!